Pomysły i rozwój Oddzielić ziarno od plew

Pomysły na nowe produkty rzadko pojawiają się jak grom z jasnego nieba. Ale jeśli zespół backaldrin łamie sobie głowę, to ma wtedy przed oczami jasno określony cel: zaoferować Państwu produkty, które znajdą uznanie klientów. Najpóźniej, kiedy klienci dochodzą do głosu, zostaje oddzielone ziarno od plew.

Eksperymentalna piekarnia backaldrin codziennie pracuje nad pomysłami na nowe produkty i receptury. Rynek oraz konsumenci określają popyt. backaldrin rozpoznaje nowe trendy i z właściwą sobie wrażliwością oraz fachową wiedzą kreuje świeże pomysły na chleby, drobne pieczywo i inne wypieki. Są one odzwierciedleniem rozmów przeprowadzonych z tysiącami klientów na całym świecie. W ten sposób powstaje skarbnica doświadczeń z której korzystają wszyscy klienci.

Tylko najlepsze pomysły przechodzą przez gęste sito surowych kryteriów wyboru. W wielu z nich tkwi potencjał do stania się znanymi markami i odnoszenia sukcesów. Przede wszystkim jednak, podobnie jak Kornspitz® lub PURPUR®, mogą stać się one siłą pociągową Państwa obrotów. Są one ulubieńcami piekarzy i konsumentów na całym świecie.